بستنی زمستونی قیفی ظفر بستنی خاص به یاد دهه شصتی‌ ها

بازگشت به مقالات
بستنی زمستونی قیفی

بستنی زمستونی قیفی قطعا شما را به یاد دوران کودکی تان خواهد انداخت، البته اگر شما یک دهه شصتی باشید. در این مقاله برای شما درباره جدیدترین بستنی زمستانی دنیا یعنی بستنی زمستونی قیفی شرکت ظفر مطالب جالبی را بیان می کنم.

همه انسان ها برای یکبار هم که شده طعم بستنی زمستونی را چشیده اند و مطمعناً آن را دوست داشته اند. بستنی زمستونی با ترکیبات مخصوصی که دارد لحظه های ما را شیرین و دلچسب می کند.

درباره بستنی زمستونی قیفی ظفر

بستنی زمستونی قیفی ظفر بسیار ایده جالبی است که توسط ایده پردازان شرکت با توجه به سلیقه های مختلف و درک خوب کودکان تولید شده است.

زمانی که فرزندانتان در سرمای زمستان از شما درخواست بستنی قیفی دارند و شما نمی خواهید به دلایل مختلف از جمله سرماخوردگی به درخواستشان تن دهید، بستنی زمستونی قیفی به کمک شما خواهد آمد. بستنی زمستونی قیفی با ظاهری به مانند بستنی قیفی می تواند در سرمای زمستان شما را گرم و خوشنود کنند. شما می توانید با کمال میل برای کودکانتان و حتی خودتان از این بستنی استفاده کنید.

بستنی زمستونی قیفی

برای خرید بستنی زمستونی ظفر می توانید هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری به تمام فروشگاه ها ، خرده فروشی ها و سوپر مارکت ها در سراسر ایران مراجعه کنید. بستنی ظفر توسط متخصصین ایرانی و تولید ایران می باشد.

از تولیدات دیگر شرکت ظفر می توان به بستنی زمستونی میوه ای اشاره کرد.

بستنی زمستونی ظفر فعالیت خود را در سال ۱۳۵۷ با مدیریت آقای مظفر جهانبخش سفیدی در تهران با تولید انواع بستنی و بستنی زمستانی آغاز نمود .و در حال حاضر مفتخریم که اولین تولید کننده بستنی قیفی زمستانی در ایران و جهان می باشیم .محصولات بستنی ظفر با تنوع زیاد و در رنگ و طعم های مختلف تولید می شود تا بتواند نظر مثبت مردم را جلب کند. و لبخند رضایت را بر لبان آن ها ببیند.
بستنی ها مانند سلیقه افراد انواع مختلفی دارند ، و طعم ها و زیبایی های خاص خود را دارند. امروزه بستنی ها با میوه ها و نون های مختلف تهیه می شوند و روز به روز به شکل های زیبا و خوشمزه آن افزوده می شود.

 

بیشتر بخوانید:

بستنی زمستونی سنتی ظفر پرطرفدارترین بستنی بین خانواده‌ های ایرانی

بستنی زمستانی را خودتان درست کنید/مواد لازم و طرز تهیه

یکی از بهترین مقالات ما:

طرز تهیه بستنی زمستونی ساده در خانه

social position advance

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

بازگشت به مقالات