بستنی زمستونی میوه ای ظفر یکی از خوشمزه ترین های زمستانی

بازگشت به مقالات
بستنی زمستونی میوه ای

بستنی زمستونی میوه ای یکی از پرطرفدارترین بستنی هایی است که حتی در فصل سرد زمستان نیز دوستداران خاص خود را دارد. در این مقاله برای شما درباره بستنی زمستونی میوه ای مقاله کوتاهی آماده کرده ایم.

بستنی های زمستونی میوه ای از ابتدایی ترین نوع بستنی در جهان هستند. برای تهیه این بستنی ها، میوه ، شیر و شکر و را با هم میکس می کردند که طعم بسیار خوبی داشت. بستنی یخی های دوران بچگی شاید کمی به بستنی های میوه ای شباهت داشته باشد. از خاطرات خوب بچه های دهه ۶۰ به قبل می توان به درست کردن بستنی یخی اشاره کرد. برای تهیه این بستنی روش های مختلفی وجود داشت به عنوان مثال: بستنی با طعم شربت آبلیمو یا شیر شیرین را می توان نام برد.

بستنی زمستونی میوه ای ظفر

برای تهیه بستنی شربتی ، شربت آبلیمو را درست می کردیم و داخل ظرف های پلاستیکی بستنی ساز قرار می دادیم و بعد از چند ساعت بستنی مان آماده بود.

بستنی زمستونی میوه ای

بستنی زمستانی ظفر که در ایران سال ها به تولید بستنی زمستونی پرداخته است ، برای دنبال کننده ها و طرفداران خود بستنی زمستونی میوه ای را وارد بازار کرده است. شما می توانید بستنی زمستونی میوه ای ظفر را برای فرزندان و یا دسر های بعد از غذای خود استفاده کنید و بشقابی از بستنی زمستونی میوه ای برای مهمانان خود آماده کنید.

برای تهیه یک بستنی نیاز به لوازم خاصی ندارید. شما می توانید با یک بستنی ساز پلاستیکی و با هر مواد اولیه بستنی خود را بسازید. شیر و شکلات را مخلوط کنید و با تکه های توت فرنگی داخل بستنی ساز بریزید و برای چند ساعت در فریزر قرار دهید تا بستنی شما آماده شود. شما نیز می توانید با توجه به سلیقه خود بستنی محبوبتان را درست کنید و با آزمون و خطا به بستنی دلخواهتان دست پیدا کنید.
بیشتر بخوانید:
ارزش غذایی بستنی زمستونی ظفر/ بستنی كم چرب و كم كالری
بستنی چیست؟ + انواع مختلف بستنی و قدمت دسر های یخی

یکی از بهترین مقالات ما:

طرز تهیه بستنی زمستونی ساده در خانه

social position advance

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

بازگشت به مقالات